Tvoříme dětem cestu
k lepší budoucnosti

Aktuálně nabízíme soubor naučných kroužků a příměstských táborů. Zaměřujeme se především na rozvoj kreativity, komunikačních schopností, kritického myšlení a kooperace v týmu. Díky těmto vědomostem jsou děti připraveny na řešení obtížných situací nejen ve škole, ale i v životě.

Připravujeme mladé lidi na budoucnost

U nás se nudit rozhodně nebudete!

Příměstské tábory

Na příměstském táboře děti zažijí týden plný kreativních činností, týmové spolupráce, tvoření vlastních projektů, naučí se základům práce s PC a budou seznámeny s programováním.

ZJISTIT VÍCE

VYPRODÁNO

Online kroužky

Za pomoci online kroužků se děti vzdáleně odkudkoliv učí důležitým schopnostem a rozvíjejí své logické myšlení s přesahem do mnoha oblastí, jako jsou matematika, design nebo fyzika.

ZJISTIT VÍCE

TRHÁK PO CELÉ ČR

Prezenční kroužky

Na vybraných školách nabízíme kroužky, díky kterým u dětí rozvíjíme nepostradatelné schopnosti, které pro ně mohou představovat skvělý nástroj pro zvládaní životních situací.

ZJISTIT VÍCE

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Individuální lekce

Potřebuje Vaše dítě individuální péči, kontrolu daných programů, nebo zpětnou vazbu obsahující odpověď na jejich dotazy? Připravili jsme pro něj osobní lekce přímo na míru.

ZJISTIT VÍCE

PRO NÁROČNÉ

Nabízíme vzdělávací program pro děti po celé ČR

Pokud se v současné chvíli nenacházíme ve vaší lokalitě, rádi bychom vás požádali o zanechání zprávy obsahující informace o vaší lokalitě a názvu vaší školy. Během doby, než budeme moci navázat naši činnost právě ve vašem místě, vás zveme, abyste využili naše online kroužky z pohodlí vašeho domova, a to za velmi výhodných podmínek.

Zájmové kroužky od Bridge Academy

Online kroužky z pohodlí domova

Připravujeme děti na 21. století

Kooperace, Kreativita, Komunikace a Kritické myšlení

Nalezněte kurz, který odpovídá zájmům, úrovni dovedností, cílům a rozvrhu Vašeho dítěte. Online nebo na vybraných školách, individuální nebo skupinové, vše pro Vás už máme připraveno.

Přidejte se k více než 500 spokojených rodičů, kteří věří v Bridge Academy

Způsob ověření recenzí ZDE

Profesionální nástroje a programy

Děti u nás využívají široké spektrum nástrojů a vývojářských prostředí, pomocí nichžzískávají nové poznatky, které následně mohou uplatnit v životě.

Prostor k sebevyjádření

Chtěli byste zjistit v čem jsou Vaše děti dobré, a pomoct jim tyto schopnosti rozvíjet? V naši nabídce najdete kroužky, které Vašemu dítěti zaručí výhodné postavení ve škole nebo i v životě.

Rozvoj kreativity a logického myšlení

Obsah kroužků je tvořen tak, aby si každé dítě přišlo na své. Předností kroužků jsou aktivity v prostředí Minecraft nebo Roblox, které u dětí zábavnou formou rozvíjí kreativní a logické myšlení.

Aktivní podpora studentů

Kdykoliv student požaduje asistenci, má připravenou otázku, nebo potřebuje pomoc, je pro něj připravený kvalifikovaný lektor, který mu mile rád pomůze.

Potřebujete poradit s výběrem?

Neváhejte se obrátit na náš tým specialistů

Copyright © 2023 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.