O nás

EOS_IMG_6109-1024x683

S kroužky Programování v Minecraftu jsme poprvé začali v roce 2018 na vybraných školách v Mostě (konkrétně 1. ZŠ, 7. ZŠ a 18. ZŠ). Šli jsme do toho jako parta nadšenců zapojených do spolku BRIDGE Academy s cílem podpořit technologické vzdělávání našich dětí a jejich kamarádů. Inspirovali jsme se u spolku Nvias z Plzně, který podobné kroužky otevřel již v roce 2017.

Vzhledem k tomu, že jsme v průběhu let 2019-2020 zaregistrovali velký zájem a měli v kroužcích v Mostě, Teplicích a Lounech registrovaných téměř 150 dětí a přes léto až 4 turnusy příměstských táborů, rozhodli jsme se, že začneme nabízet naše vzdělávání po celé ČR.

Přes jarní situaci s COVID-19 v roce 2020 jsme intenzivně pokračovali v přípravách s cílem spustit od října 2020 až 50 kroužků ve školách, kde o ně bude zájem, napříč ČR. Jedná se především o školy z Ústeckého, Středočeského, Královéhradeckého, Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje a Prahy. Abychom byli připraveni nabídnout našim žákům kurzy i v případě uzavření škol, anebo dětem odkudkoli z ČR, připravili jsme Virtuální programování v Minecraftu.

Na přelomu roku 2020 - 2021 se náš tým rozšířil, jak o nové lektory, tak o nové kroužky a to online verzi programování v Minecraftu a online sestavení vlastní hry v Robloxu.

Chystáme další novinky zaměřené nejen na děti, ale také na pedagogy základních škol. Konkrétně je chceme podpořit ve využítí moderních technologií ve výuce, specificky možností EDU verze Minecraftu a přiblížení se dnešní době a dětem herní formou.

Další aktivitou, kterou jsme společně a partnerem Nvias připravili, jsou projektové dny podpořené MŠMT s názvem Mladí tvůrci budoucnosti, v nichž zdarma nabízíme projektové dny Naše firmy (pro žáky 8. - 9. tříd základních škol) a Virtuální prototypování v Minecraftu (víkendové akce pro žáky od 1. stupně po 2. stupeň základní školy) v rámci Plzeňského a Ústeckého kraje.

Aktuálně nás najdete v lokalitách zaznačených v mapě

Pokud se v současné chvíli nenacházíme ve vaší lokalitě, rádi bychom vás požádali o zanechání zprávy obsahující informace o vaší lokalitě a názvu vaší školy. Během doby, než budeme moci navázat naši činnost právě ve vašem místě, vás zveme, abyste využili naše online kurzy z pohodlí vašeho domova, a to za velmi výhodných podmínek.

Pakliže byste chtěli některý z projektových dní u vás ve škole, napište nám!

Naše vize v rámci mimoškolního vzdělávání jsou:


  • Dát dětem prostor k sebevyjádření
  • Využití nových metod učení
  • Rozvoj a podpora vlastní iniciativy dětí se aktivně prosazovat ve výuce
  • Zapojení dětí a jejich myšlenek do tvůrčích výstupů

Kontaktní údaje

  • Název společnosti: Bridge Academy Group s.r.o.
  • IČO: 09463062
  • Adresa: U Stadionu 714/30, 434 01 Most
  • Telefonní kontakt: +420 702 877 842 (každý pracovní den do 16:00)
  • Email: krouzky@bridgeacademy.cz
merged
edited_barak_1
Copyright © 2024 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.