KARIÉRA

V současné době hledáme do svého týmu další skvělé kolegy. Podívejte se na níže uvedené inzeráty a v případě, že by Vás nějaký zaujal, dejte nám vědět.

Regionální Manažer

Hledáme regionálního manažera na částečný úvazek (15-20 hodin/týdně).

Co požadujeme?

Základní znalosti práce s PC.

Zkušenosti s obecnounou administrativou

Zodpovědnost a kladný vztah k dětem (jde o práci s dětmi a my si zakládáme na kvalitě informací, které jim předáváme).

Nadšení učit se nové věci.

Odolnost vůči stresu :)

Co budete dělat?

Budete koordinovat lektory

Budete domlouvat a realizovat obchodní schůzky

Budete realizovat školení nových lektorů

Budete plánovat akce/eventy

Budete se účastnití akcí a eventů

Budete udržovat vztahy se stávajícími zákazníky

Budete mít přehled o realizovaných kurzech

Co Nabízíme?

Přátelský a stále se rozšiřující kolektiv.

Zajímavé finanční ohodnocení

Práci na částečný úvazek

Flexibilní pracovní dobu.

Hlavní Lektor – Programování v Minecraftu I.

Baví Váš práce s dětmi a zajímáte se celkově o informační systémy a výpočetní techniku? Pokud ano, moc rádi Vás uvítáme v našem týmu!

Pro koho je pozice vhodná

Studenti SŠ a VŠ, absolvent VŠ

Učitelé na ZŠ/SŠ (vhodné jako vedlejší přivýdělek)

Kdokoli starší 18 let, kdo má zájem rozvíjet sebe a děti

Základní znalosti práce s PC. Není nutné být programátor nebo IT guru. Bohatě pro začátek stačí, když si budete umět poradit se základními počítačovými problémy – restart PC, aktualizace PC, připojit PC k internetu atp.

Zajímavou odměnu pohybující se od 150 Kč/hod. do 300 Kč/hod.

Asistent lektora

Říká Vám něco Minecraft nebo programování? Pokud ano, dokázali jste si někdy představit, že byste ve spojitosti s Minecraftem mohli být placený? My Vám tuto možnost dáme!

Pro koho je pozice vhodná?

Žáci ZŠ (starší 15 let)

Studenti SŠ a  VŠ

Rodiče na mateřské

Základní znalosti Minecraftu.

Kladný vztah k dětem.

Dochvilnost, pracovitost a spolehlivost.

Zajímavou odměnu pohybující se od 100 Kč/hod. do 200 Kč/hod.