Darujte dětem pod stromeček: Minecraft a Roblox kroužky a tábory 2024!

Darujte dětem pod stromeček: Minecraft a Roblox kroužky a tábory 2024!

Blíží se Vánoce a s nimi otázka, co letos darovat těm nejmenším členům rodiny. Co takhle darovat jim nejen zábavu, ale i možnost objevovat a rozvíjet své schopnosti? Věnujte jim dárek, který zůstane v paměti – účast na kroužku nebo táboře zaměřeném na oblíbené online světy Minecraft a Roblox!

Minecraft a Roblox kroužky:

Proč nevěnovat dětem možnost vzdělávat se a tvořit ve světech, které je tak nadchnou? Naše Minecraft a Roblox kroužky jsou skvělým způsobem, jak rozvíjet kreativitu, logické myšlení a spolupráci. Kroužky jsou vedeny zkušenými lektory, kteří mají nejen odborné znalosti, ale také schopnost motivovat a inspirovat děti.

 

Kroužky na školách 2024 | Bridge Academy

 

Minecraft tábory:

Pokud hledáte intenzivnější zážitek, pak jsou naše Minecraft a Roblox tábory tou správnou volbou. Děti nejenže prozkoumají tajemství těchto digitálních světů, ale také se zapojí do týmových projektů, soutěží a her, které posílí jejich dovednosti a sociální interakce.

 

Příměstské tábory 2024 | Bridge Academy

 

Proč právě teď:

S naším prodejem kroužků na 2. pololetí a nabídkou voucherů na tábory v roce 2024 můžete dát dětem nejen zážitek, ale také perspektivu na budoucí dovednosti. Náš tým je připraven poskytnout nezapomenutelný zážitek, který dětem otevře dveře do světa technologie a kreativity.

Jak zakoupit:

Pro zakoupení kroužků a tábory navštivte naše webové stránky a vyberte si z naší nabídky. S vouchery na tábory máte možnost darovat dětem nejen něco materiálního, ale také vzrušující dobrodružství, které je čeká v příštím roce.

 

Vouchery na kroužky

 

Dárek pod stromeček by měl nejen potěšit, ale také rozvíjet. S našimi Minecraft a Roblox kroužky a tábory dáte dětem možnost objevovat a tvořit ve světech, které milují. Dejte dětem dar, který jim otevře dveře do digitálního vesmíru plného možností a přátelství!Copyright © 2024 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.