Příměstské tábory Minecraft a Roblox 2024: Most k hernímu dobrodružství

Příměstské tábory Minecraft a Roblox 2024: Most k hernímu dobrodružství

 

Bridge Academy vám přináší jedinečnou příležitost vstoupit do světa herního vývoje a objevování skrze naše inovativní příměstské tábory Minecraft a Roblox. Sázíme na zábavné, interaktivní a vzdělávací prostředí, které poskytuje dětem nejen prostor pro hraní, ale také pro tvorbu vlastních her a rozvoj dovedností.

 

Minecraft tábory Bridge Academy

 

Přidejte se k nám!


Chcete, aby vaše dítě objevilo svět herního vývoje a zábavy s námi? Přihlaste ho ještě dnes a dejte mu příležitost zažít nezapomenutelné dobrodružství plné her, kamarádů a vzdělání!

 

workshop o táborech pro rodiče

 

Herní dobrodružství s Minecraftem

Příměstský tábor Minecraft: Kreativita a spolupráce ve virtuálním světě

Naše Minecraft táborové dobrodružství je zaměřeno na posílení kreativity, logického myšlení a týmovou spolupráci. Děti se prostřednictvím hry učí základy elektroniky, programování a vytváření objektů ve 3D prostoru. Každý účastník týmu má možnost představit svůj projekt na závěrečné prezentaci a získat titul "stavitele".

 

Minecrafťacké tábory Bridge Academy

 

Rozvoj dovedností v Robloxu

Příměstský tábor Roblox: Cesta k programátorským dovednostem a týmové spolupráci

Naše táborové aktivity s Robloxem jsou navrženy tak, aby dětem poskytly vhled do světa herního vývoje a programování. Účastníci se učí pracovat s Roblox studiem, základy programovacího jazyka LUA a pracovat v týmech na tvorbě vlastních her. Výsledkem je nejen hratelná hra, ale i nové dovednosti a přátelství.

 

Roblox tábor v Plzni pro děti 2024 - Bridge Academy

 

Venkovní dobrodružství a sportovní aktivity

Aktivní odpoledne pro vyvážení herních zážitků

Věříme, že vyvážený život zahrnuje nejen herní dobrodružství, ale také venkovní aktivity a sport. Proto každý den nabízíme širokou škálu sportovních her jako fotbal, házená, discogolf a další. Děti mají také možnost prozkoumat okolní přírodu a rozvíjet své fyzické dovednosti s našimi mentory.

 

Sportovní aktivity - Příměstský tábor Bridge Academy

 

Co nabízíme na táborech

Zážitek z praxe s kvalifikovanými mentory

Naši zkušení mentoři vedou děti prostřednictvím her a programování, aby získaly potřebné dovednosti a znalosti.

 

Dostupná cena příměstských táborů

 

Moderní vybavení a zázemí

Každý účastník má k dispozici notebook a je zajištěno teplé jídlo a pitný režim po celý den.

 

Minecraft pro děti není škodlivý

 

Vzdělávání prostřednictvím projektů a anglického jazyka

Tábory nabízí výuku formou projektů a den věnovaný propojení dovedností s anglickým jazykem, což pomáhá dětem rozvíjet se nejen herně, ale i jazykově.

 

Výuka pomoci táborů

 

Závěrečné slovo

Bridge Academy vám přináší nejen zábavu, ale také možnost rozvoje dovedností a vytváření nových přátelství. Přidejte se k nám a objevte svět herního vývoje s našimi příměstskými tábory Minecraft a Roblox!Copyright © 2024 BRIDGE Academy, Všechna práva vyhrazena.